poniedziałek, 12 września 2016

WIE CO MÓWI


OBYWATEL PIOTROWICZ
Oj, wie, wie, 
wszak sam zakorzeniał  "praworządność" już w PRL.

A w kwestii tego zakorzeniania, panie Piotrowicz, to zielonym do góry, czy wprost przeciwnie tę PRAWORZĄDNOŚĆ ZAKORZENIACIE ???*
Z ostatniej chwili : I WIE PO CO MÓWI
Córka pana posła Piotrowicza została właśnie prokuratorem w Krośnie. Bez konkursu, ma się rozumieć. Nominacja o tyle bulwersuje, że po uwolnieniu zawodu adwokata nasiało kancelarii i coraz trudniej utrzymać się na rynku. Wielu adwokatów stara się teraz o pracę w prokuraturze. Żeby ubiegać się o nominację prokuratorską trzeba spełnić kilka warunków - zdać egzamin prokuratorski lub sędziowski i pracować na stanowisku asesora prokuratorskiego lub sądowego przez co najmniej rok - tak przynajmniej wyjaśnił rzecznik prokuratury. Hmmm - Barbara Piotrowicz została powołana na podstawie art. 80 ustawy o prokuraturze. Przepis ten daje możliwość powołania kandydata WSKAZANEGO WE WNIOSKU PROKURATORA KRAJOWEGO bez przeprowadzenia procedury konkursowej. I wszystko wiadomo- wadza wskazała, wadza swoim dała. Konkurs? Jaki konkurs? Konkursy i przepisy to dla głupiego plebsu, dla wadzy konfitury.
----------------
No tak, w PZPR to była norma. I tak pozostało chyba. Bo tatuś był przecież członkiem egzekutywy w Prokuraturze Rejonowej PZPR właśnie w Krośnie ...

*

                                                Malina_  M *                                              
strona liiil  
 

30 komentarzy:

 1. Nawet nie skomentuję go...ale w internecie aż roi eis od jego nieczystych zagrywek...np..na stronce "natemat.pl W 2001 roku to właśnie Piotrowicz, wówczas szef Prokuratury Rejonowej w Krośnie, oczyścił z zarzutów księdza pedofila z Tylawy. Stwierdził, że ksiądz dotykał dotykał dziewczynki, bo miał "zdolności bioenergoterapeutyczne"… Trzeba było przeniesienia sprawy do innej prokuratury, by do sądu trafił w końcu akt oskarżenia.".............A pewnie każdy o tym wie ,co robił i za co brał pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam On wie gzie miodzik daja i z kim wdac sie w komitywe.Oto kilka przykladów /A chcecie bedzie wiecej?
  W obronie księdza pedofila Piotrowicz stanął w jednym szeregu z arcybiskupem Michalikiem i innymi hierarchami diecezji przemyskiej. Być może ta sympatia pozwoliła mu potem rozpocząć karierę polityczną. W 2005 roku, jeszcze jako czynny prokurator, wystartował z poparciem PiS w wyborach do senatu.
  W pierwszym rządzie PiS został zastępcą Zbigniewa Wassermana w Kancelarii Premiera. Nadzorował dwie ważne służby: CBA i ABW. Trwało to bardzo krótko, bo koalicja PiS, Samoobrona i LPR rozpadła się, a PiS przeszedł do totalnej opozycji.
  Po katastrofie smoleńskiej PiS kieruje Piotrowicza do Sejmu. Tu były prokuratur przeżywa uniesienie patriotyczne, wychodzi z cienia, staje się prawą ręką Antoniego Macierewicza w parlamentarnym zespole do spraw zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Widać go często w telewizji, na posiedzeniach zespołu smoleńskiego, na konferencjach smoleńskich. Siedzi przy Macierewiczu, gdy ten lansuje tezę o zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

  Piotrowicz jest bardziej stonowany. Nie dystansuje się od zamachu, ale sam w "Radiu Maryja" opowiada o nieporadności śledczych i wątpliwościach związanych z wyjaśnieniem sprawy. Organizuje krośnieńskie marsze w obronie "Telewizji Trwam", walczy z pornografią, przygotowuje wizyty Macierewicza w Krośnie, odprawia pod Pałacem Prezydenckim egzorcyzmy w miesięcznicę katastrofy, wypędzając z niego diabła.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to właśnie takiego powinien Kaczyński "wypalić żelazem. Patrzcie, oprócz Andrzeja Dudy, prezesa, Szydło, właśnie on jest jednym z głównych autorów zamieszania wokół TK. On właśnie tworzy buble w postaci nowych ustaw o TK, a teraz zapowiada napisanie nowej ustawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz12 września 2016 23:07 Wywalic? No nie żartuj.Ktoz to wywala swoje "psy łańcuchowe" i wiernych potakiwaczy i realizatorów woli prezesa.
   Myślisz ze oni tak sami i od siebie psuja np TK a nie "realizują zlecenia?"
   To przypomnij sobie za co kiedyś wylatywali Ziobro Kurski a nawet Dorn a teraz Ujazdowski.

   Usuń
  2. Wieśku - toż Tomcio "żartuje" z dziką ironią ... On z tych, co doskonale wiedzą o realizacji zleceń :-)

   Usuń
  3. Malina M13 września 2016 10:48
   Gdy grasują takie na "a" to zbrodnią jest sobie żartować Bo u nich żarty...
   Tu trzeba"jak krowie na rowie"w "prostych żołnierskich słowach" i "grubym słowem"by zrozumieli iz ten "suweren" u którego, myślą ze maja poparcie,ma ich dość i w "rewolucyjnych" słowach to dość, wyraża.
   Do chama salonowym językiem nie dotrzesz Bo nie zrozumie. Co gorsza uzna to za słabość... twoja.
   Taka to moja teraz strategia a do tego poszukuje "Wielkiego Słownika wyrazów obelżywych"Bo mi "słów" brakuje
   /Matko moja bys tylko nie zrozumiała, mnie prostaka, iż słowo cham używam do Tomasza.Bo nie zawsze język powie to, co pomyśli głowa

   Usuń
 4. Zapomniał dopowiedzieć, że komunistyczna praworządność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpowiednie zapominanie to jedna z "zalet" dobrej zmiany

   Usuń
 5. To jakiś wogole dziwny typ.Szkoda czasu aby sie nimi zajmować.Aniu ja juz wymiekłam.Doszłam do wniosku,że mnie zwykłej osobie/wykszt.średnie/ do piet nie dorastają i nie będę sobie nimi zajmowała głowy bo to nie dla mnie partnerzy do dyskusji.Wybacz ale ja juz mam dosć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zakorzeniać, wykorzeniać - to dla mnie żadna różnica! Ja wam to wszystko pięknie wyśpiewam.... wykonam! Każdy rząd może na mnie liczyć. Będę wierniejszy od najwierniejszych (no oczywiście - do chwili klęski). Będę wiarygodny bardziej niż najwiarygodniejsi! O zaangażowaniu w "sprawę" nie warto nawet wspominać. Nie ma drugiego tak zaangażowanego człowieka. W cokolwiek się angażuję jestem niepokonany. W COKOLWIEK!!!!!!!!
  Podpisano - uczciwy najemnik - Piotrowicz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. człowiek z duszą najemnika, bez honoru i godności za to z dobrym komunistycznym fachem, dborego najemnika do zamykania ust opozycji wybrał sobie prezesuńcio

   Usuń
 7. Ma Pan rację, panie Leszku, bycie uczciwym najemnikiem to zaleta. Iluż mamy niuczciwych?

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://valconetti.files.wordpress.com/2016/09/csqxp8owgaemqvs.jpg

   Usuń
 8. WIEŚKU - dzięki za "smoleński" link, który umieściłeś u Leszka
  skopiowałam, u mnie też nie zginie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poproszę o ten smoleński link.

   Usuń
  2. MYŚLELI, ŻE ZLIKWIDUJĄ MATERIA KOMISJI SMOLEŃSKIEJ, figa ! internet pamięta i będzie pamiętał. nie da się w żywe oczy kłamać.

   faktysmolensk.niezniknelo.com

   Usuń
 9. Pani Haniu, czy pamięta Pani, ze już kilka lat temu wieszczyłem nieuchronną klęskę PO? Zaczynamy obserwować rozpad tej partii. Czy będzie Pani mnie przekonywać, że nie miałem racji?

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolego wieszczę degradację moralną PIS, już się rozpoczęła, misiweicze i pisiewicze w natarciu, na wielką skalę

   Usuń
  2. Namawiam do zapoznania się z: http://www.pb.pl/2841223,15705,lista-wstydu-platformy-obywatelskiej i zastanowiania się, kto rozpoczął taka politykę. W PO ta degradacja moralna już się dokonała.

   adam

   Usuń
  3. nie ciebie prosiłem o link.
   Same kurna #misiewicze, pisiewicze. Kiedy Maks Kraczkowski obejmował stanowisko wiceprezesa największego polskiego banku, jego jedynym doświadczeniem związanym z sektorem bankowym było posiadanie konta i regularna spłata dwóch kredytów. Kraczkowski ma jednak wiele innych zalet: 15-letni staż partyjny, stworzenie młodzieżówki PiS. Zadłużenie Kraczkowskiego to 184 tysięcy złotych, właśnie w PKO BP. Dzięki nowej pensji w wysokości około 6 tysięcy złotych DZIENNIE zadłużenie mógłby spłacić po miesiącu pracy. Poświęcił się i dla takiej forsy zrezygnował mandatu posła. To się nazywa DOJNA ZMIANA. 6 000 dziennie to ile to kurna szklanek mleka dla głodujących dzieci? Moraliści zakłamani.

   Usuń
  4. Teraz piszesz o szklance mleka? A wcześniej mleka nie pijano? To posłuchaj: https://youtu.be/hMvxCSN7E5k

   adam

   Usuń
  5. STANISŁAWIE - połykają wszystko, na co natrafią z niesamowitą zachłannością, żeby chociaż się znali na tym co robia ale w większości to dyletanci i wcale się z tym nie kryją, misiewiczów całe roje obsiadły państwowe spółki i państwowe urzędy, krążą nad forsą, żeby się tylko napakować kieszenie, zagarniają co mogą, czego nie mogą też, są przetargi, to się przetargi zlikwiduje, szkoda zachodu i tak wszystko ich.

   Usuń
  6. PANIE ADAMIE - Pan tu nie komentuje.
   Proszę nie wykorzystywać faktu, że nie ma mnie jakiś czas na blogach.

   Usuń
  7. Pani Haniu, ja komentuję kiedy chcę i gdzie chcę. Pani ma w ręku możliwość kasowania moich komentarzy na swoim blogu. I tyle.

   adam

   Usuń
  8. i owszem, mam takie możliwości
   szkoda tylko,że pan nie ma godności
   to na tyle ...

   Usuń
  9. Chyba nie ma Pani, pani Haniu, złudzeń, że moja godność zależy od Pani opinii. Z całym szacunkiem...

   adam

   Usuń
  10. z szacunkiem, panie Adamie, to się nie włazi w brudnych buciorach do cudzego domu i nie zmusza gospodarza do tolerowania niechcianego gościa. Jeśli tak pana w domu nauczyli, to trudno, nie przetłumaczę panu co to kultura osobista.
   W nocy śpię, w dzień ciężko pracuję, nie mam ochoty na durne przepychanki pod tytułem "a ja zrobię, co ja chcę". To nie to miejsce, panie Adamie i nie ta osoba.
   Skoro pan nie potrafi zachować się w moim domu, pomimo setek moich próśb, to po prostu zamknę przed panem drzwi i już ... no cóż, zupełnie niepotrzebnie spróbowałam się na pańskim blogu z panem porozumieć , myślałam, że można obok siebie istnieć nie robiąc na złość, ale pan nie jest w stanie tego zrozumieć - trudno.

   Usuń
 10. W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się nowe rozporządzenie dotyczące wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe. Szef MON znosi w nim swój limit wydatków na ten cel. Od 20 września Antoni Macierewicz może wydawać "według potrzeb" brawoooooooooooo
  Hmmm - członkowie szacownej i kosztownej podkomisji pana Macierewicza ścigają króliczka w postaci powalających dowodów, jak na razie króliczek umyka im chyżo. To byłoby może i śmieszne gdyby nie to, że za te zabawy kilkunastu dużych chłopców płacimy 3,6 miliona rocznie ! jak widać według potrzeb pana Macierewicza to dużoooooooooo

  a co "se" dojna zmiana będzie żałowała

  OdpowiedzUsuń
 11. Córka pana posła Piotrowicza została właśnie prokuratorem w Krośnie. Bez konkursu, ma się rozumieć. Nominacja o tyle bulwersuje, że po uwolnieniu zawodu adwokata nasiało kancelarii i coraz trudniej utrzymać się na rynku. Wielu adwokatów stara się teraz o pracę w prokuraturze. Żeby ubiegać się o nominację prokuratorską trzeba spełnić kilka warunków - zdać egzamin prokuratorski lub sędziowski i pracować na stanowisku asesora prokuratorskiego lub sądowego przez co najmniej rok - tak przynajmniej wyjaśnił rzecznik prokuratury. Hmmm - Barbara Piotrowicz została powołana na podstawie art. 80 ustawy o prokuraturze. Przepis ten daje możliwość powołania kandydata WSKAZANEGO WE WNIOSKU PROKURATORA KRAJOWEGO bez przeprowadzenia procedury konkursowej. I wszystko wiadomo- wadza wskazała, wadza swoim dała. Konkurs? Jaki konkurs? Konkursy i przepisy to dla głupiego plebsu, dla wadzy konfitury.
  ----------------
  No tak, w PZPR to była norma. I tak pozostało chyba. Bo tatuś był przecież członkiem egzekutywy w Prokuraturze Rejonowej PZPR właśnie w Krośnie ...

  OdpowiedzUsuń
 12. Wybacz mi, Haniu, moją obcesowość, ale już sama ta morda nadaje sie na list gończy!!!
  To oczywiste, że PiSdokracja potrzebuje dobrych i sprawdzonych wzorców!
  buźki

  OdpowiedzUsuń