wtorek, 11 kwietnia 2017

JAROSŁAW BRAT JACKA

jednym słowem, Jarosław Kurski 


przewidział, jak będzie, nie przewidział tylko termobarycznej bomby. Tego, zresztą, nie przewidział nikt, poza pisowcami. Ciekawe, kto też w szanownej komisji wpadł na taki pomysł ? może pan architekt ? Wszak każdy architekt wie, że taki na przykład magazyn mąki, w piekarni, jest pomieszczeniem wybuchowym. To mamy w mózgach zapisane i na zasadzie odruchu Pawłowa - jest pył, miesza się z powietrzem, obowiązują przepisy pożarowe, jak dla pomieszczenia zagrożonego wybuchem. Tyle, że bombą termobaryczną się tego w przepisach nie nazywa, jednak istota i skutki te same. Pyły z powietrzem dają mieszaninę wybuchową, pył drzewny, pył węglowy, mąki i nie tylko ... pewnie jakieś bliżej nieokreślone "nie tylko" zostało rozpylone w samolocie i to w odpowiednim stężeniu, bo tylko w odpowiednim robi bum ...

Termobaryczny wybuch !!!! mocne !
tyle, że sporo wcześniej, przed tym wybuchem, słychać 
PULL UP! PULL UP ! TERRAIN AHEAD !!!

- dlaczego przed wybuchem "krzyczało" ?
- w kościach czuło termobaryczne zmiany?
- przeczucie dziwne miało ?
- wiedziało o bombie ?

Oj tam, oj, tam - wrzeszczało, bo chciało. I już !


*

KILKA SONDAŻY:40% elektoratu PIS negatywnie  ????cieniuuuuutko ...
Coraz mniejsza wiara w zamach.
trzeba było wiary dodać wiernym prezesa,  panprezes twierdzi, że jego prawda blisko ...Po wczorajszym, powalająco naukowym filmie, te mizerne 2% pewnie w górę drgnie. Cóż, jakoś trzeba wyjaśnić te ogromne kwoty wydawane na komisję, to się hucznie pokazuje bombowy film.

 *

A TERAZ JUŻ JAROSŁAW KURSKI :
(warto przeczytać)"Nadchodzi siódma rocznica, 84. miesięcznica, 364. tygodnica katastrofy smoleńskiej. Znów z ust Jarosława Kaczyńskiego padną oskarżenia o zdradę, śmiertelny spisek i zamach na życie prezydenta. Znów będzie mówił, że „choć potężne siły nam przeszkadzają, to zbliżamy się do prawdy”, że „prawda jest już blisko”.
Jest dokładnie na odwrót. To prawda o Smoleńsku zbliża się do was.
Latami dawaliście fałszywe świadectwa. Utopiliście w błocie pomówień wybitnych urzędników i oddanych państwu lotniczych ekspertów z komisji Macieja Laska i Jerzego Millera. Lżyliście prokuratorów prowadzących śledztwo. Mnożyliście oparte na fałszywych dowodach insynuacje o zmowie Tuska i Putina, jednym, dwóch i trzech wybuchach, sztucznej mgle, rozpylonym helu, trotylu… Mówiliście, że samolot rozpadł się w powietrzu, że wrak leżał gdzie indziej, że trzy osoby przeżyły i że dobijano rannych…
Siedem lat Antoni Macierewicz z błogosławieństwem Jarosława Kaczyńskiego zwodzi – rodziców, wdowy i wdowców oraz dzieci i bliskich ofiar – kolejnymi spiskowymi teoriami. Słuchanymi z nadzieją, bo owej bezsensownej śmierci nadawały sens właśnie.
Co dziś macie im do powiedzenia?
 
Rządzicie absolutnie od 18 miesięcy. Zrobiliście czystkę w prokuraturze wojskowej, powołaliście nową komisję badania wypadków lotniczych. Osobna smoleńska podkomisja pracuje przy MON.
Macie wszystko: swoją prokuraturę, swoich ekspertów z Polski i zagranicy, nieograniczone środki. Mimo to nie jesteście w stanie w najmniejszym stopniu podważyć ustaleń komisji Laska i Millera, bo ich podważyć się nie da. Bo wasze kłamstwa zderzają się z faktami, z twardymi dowodami, z prawami fizyki i aerodynamiki. Prawa Newtona czy zasady zachowania pędu nikt jeszcze nie pokonał.
Kłamaliście o Smoleńsku, bo kłamstwo torowało wam drogę do władzy i do zemsty. Dziś opada maska, a im więcej będzie mijać czasu, tym bardziej odsłoni się wasza groteskowa bezradność.
Grzebiecie w popiołach jak starogermańskie ludy, które nie pozwalały odejść zmarłym, a ich doczesne szczątki przenosiły ze sobą z miejsca na miejsce.

Nie dajecie spokoju zmarłym, nasyłacie prokuratorów na święte groby, by o świcie otwierać trumny. Pogardzacie uczuciami rodzin, które się na to nie godzą, a ponad ich wolę przedkładacie zemstę na urojonym wrogu za urojone winy. Wiecie, że ekshumacje już niczego nie wyjaśnią, ale rozkopujecie groby, by wykazać tylko „nieprawidłowości” i „zaniedbania”. Mącicie i wzniecacie niekończące się wątpliwości po to tylko, by powiedzieć „wina Tuska” i by odsunąć odpowiedzialność od ludzi ze swojego obozu.

Kłamaliście cynicznie. Narodową żałobę zmieniliście w polityczny spektakl. Ludzką tragedię w partyjny wiec. Święte symbole w patriotyczny jarmark. Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w cep na waszych wrogów. Od siedmiu lat depczecie uczucia tych, którzy żałobę przeżywają głęboko, ale w ciszy i bez ostentacji.
Tylko że wy nie milczycie – wy oskarżacie, chowając się za krzyże, modlitwy, ołtarze i ornaty, mieszając sacrum z profanum; to, co prywatne, z tym, co państwowe.
Dziś waszej herezji nadajecie status państwowy. Myślących inaczej usuwacie z Krakowskiego Przedmieścia, bo „Polska zwycięży, a zdrajcy przegrają”. Ale mimo propagandy rządowych i prorządowych mediów coraz mniej ludzi wierzy w zamach.
Dlatego gdy tylko w swoim gronie znów będziecie wykręcać sens słów, gdy obchodzić będziecie kolejną rocznicę „zamachu smoleńskiego”, czcić „poległych” i sławić ich „męczeństwo”, pamiętajcie, że ludzie wiedzą, iż ta rocznica to też rocznica wielkiego kłamstwa. Waszego kłamstwa."

Jarosław Kurski


*


                                          polecam Malina M *                                   
strona liiil   

29 komentarzy:

 1. Zarówno Jarosława, jak i Jacka uważam za dwie mendy, które różnią się tylko stroną barykady, jaką sobie obrali.
  Komentarz do S...ka nie przejdzie mi już spod klawiatury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A toś mi tym S... ćwieka zabił Rademenesie

   Usuń
 2. Społeczeństwo Haniu dojrzewa, dlatego trwa tak intensywna akcja zakłamywania ze strony pisowskiej ekipy, aby jeszcze, nim społeczeństwo dojrzeje całkowicie , wprowadzić ustawowo swój sposób myślenia i postępowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. homo sowieticus pozwoli sobie ustawowy sposób myślenia narzucić , tak ma

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku - usuwam. Prosiłam tyle razy ...
   mój blog to ostanie miejsce , gdzie będą teksty w czambuł potępiające Kościół, jak to ująłeś - "od arcy pasterzy po ostatniego wiejskiego proboszcza"

   Usuń
  2. Dziwna jesteś. Dziwisz sie iz chowają się za sutanny ale nie pozwalasz pisac iz te sutanny do tego zachęcają,i przyzwalają Ba, jeszcze judzą.
   Nie moja wina iz to przenosi się i zaraza od arcy w doły Bo doł tez tak musi sadzić by nie podzielić losu np ks Lemańskiego.
   To sie dzieje tu i teraz wg Ciebie należy myśleć bo reszta sie domyśla
   Dla mnie nigdy mówienie prawdy nie było nie jest i nie będzie atakiem.Jest tylko zwyczajnym ludzkim odruchem obronnym.w stosunku do urzędnika pana B.Bo dla mnie on jest człowiekiem, a nie Kościołem
   Dla Ciebie to jak źle pisać o powodzi bo akurat woda z niej została wyświecona.
   Ot taka nowoczesna Dulszczyzna na silę podlewana sosem wiary
   Moje
   ""od arcy pasterzy po ostatniego wiejskiego proboszcza"
   jest zasadne bo to przemawiał najwyższy zwierzchnik tych "ostatnich proboszczów" a w tej instytucji gdy nie chce się zostać uciszonym wyrzuconym trzeba grac tak jak ten co batutę/czytaj bat/ trzyma
   Nie pozwalam krytykować ,bo ja sama nie chce zauważyć,wbrew faktom i szerokim publikacja Nie ma ...bo są wyjątki
   No właśnie wyjątki I to jest najgorsze ze wyjątki.
   By było śmiesznie, bo jest strasznie ja tez znam "takie wyjątki" które podzielają moje zdanie to samo myślą to samo czuja i mówią prywatnie tyle ze rozkładają rece"bo co ja tam moge" a odważę sie powiedzieć,napisać sam wiesz jak to sie skończy
   Tak miedzy nami mentalnie nie różnisz sie od tych z PIS ktorych krytykujesz Tyle ze oni maja inne cele i priorytety
   Ich prawda tez jest ważna i dlatego usuwają z przed oczu Raport Milera by "suweren"nie porównał z rewelacjami Macierewicza
   Stało sie i jest to juz powszechnie znane i nic na to nie poradzisz,
   Gdy napiszesz "możesz tu nie pisać" bedzie to komplet z ta posłanka z PIS która powiada "nie podoba sie to wyjedz z Polski"
   Co do przemyślenia na dzien dzisiejszy podrzucam.

   Usuń
  3. co jeszcze mi Wieśku przypiszesz ?
   śmiało, do przodu !!! nie żałuj sobie!

   myślę, że nareszcie dobrze się poczułeś wyzywając mnie od dulszczyzny ... skoro musisz ...

   cóż - mogę być drugim sortem, mogę dulszczyzną ... nihil novi sub sole
   .

   Usuń
  4. No coz Prośba tylko jedna Stosuj jednakowa miarę do wszystkiego i wszystkich, o ktorych piszesz.Albowiem to Twoje stwierdzenie, uniwersalnym się staje
   "nie wszyscy "oni" przecież są tacy sami , tych co nie ulegają smoleńskiemu mitowi sporo jest, może tylko na świecznik się nie pchają, bo nie od włażenia na świeczniki są . nie można w czambuł bo to fałszywy obraz stwarza"
   A przecież i w PIS sa tacy i tacy.
   Znam takich możesz mi wierzyć i nie jest ich mało
   Tylko milczą bo się boja o swój los los rodziny prace ect.
   Bo obydwie instytucje/które, domyślasz sie/maja jednakowe zasady,jednako myślących szefów,jednako mściwych i nie reformowalnych,nakazujących milczeć lub usuwać z szeregów.
   Podobieństwo jest nieprzypadkowe i ogromne i nieprzypadkowo porównywalne w ilości "wyznawców"
   I wcale się dobrze nie poczułem Jestem przerażony myślą. Jak to ludzie nie potrafią stosować jednakowej miary do wszystkich
   U jednych znajdujemy/choćby na silę/tzw okoliczności łagodzące u drugich już nie.
   Ja wiem ja rozumiem ,ze to boli gdy rozum mówi co innego a przekonania i wbite tradycje "o nieomylności" nie pozwalają na właściwy osąd.
   A fakty ? Tym gorzej dla faktów.Najlepiej o nich nie mówić
   "bo to uderza w.../dawniej jeszcze mówili stosunki sojusznicze/
   Chcemy czy nie ale Ks Tischnera powiedzenie iz "homo sovieticus dalej w nas siedzi" jest aktualne .Niestety
   Sprawiedliwość ma zasłonięte oczy ale dalej rzucając na jej szale stosujemy niesprawiedliwe kryteria.
   Tylko czy to jest sprawiedliwość czy "dobra zmiana Ziobry ?"

   Usuń
 4. Po piewsze trzeba uściślić by status mendy. Gdzie wolno jej się szwendać? Po nabiale, ciasteczku czy po całym zdrowym patriotycznym właściwie organiźmie państwowym?
  A oczywista i zaskakująca statystyka? To jedynie matematyczny kamuflaż najprostszych błędów... Problem w tym, czyich błędów?!!!
  To tak jakby umiejętnie tasować karty, bez jakilkolwiek umiejętności grania tymi kartami...
  Tyle, że te karty są bezczelnie znaczone!
  Vanitas vanitatum omnia vanitas!
  całuję, pozdrawiam i niezmiennie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta talia nie tylko znaczona, powoli zaczyna być zgrana ... myślą, że ograją , blef na blefie ...

   Usuń
 5. Wieśku, nie będę kłócił się z Tobą , bo jest tak, jak piszesz, z jednym wyjątkiem: nie wszyscy księża, nie wszyscy hierarchowie ulegli ideologii smoleńskiej w pisowskim wydaniu. Czy jest ich więcej, czy mniej, trudno mi powiedzieć. Jedno wiem, że do głosu dochodzą częściej ci zwolennicy "jedynej, słusznej teorii". A może , po prostu, oni głośniej ryczą, a ci rozsądni, prawdziwi duszpasterze wykonują swoją posługę skromnie, bez rozgłosu? Ja też ustępuje pola "ryczącym", bo nie lubię przekrzykiwać się, a co mam powiedzieć, to i tak powiem, tylko spokojnie i dobitnie. Przypominają mi się słowa kard. Stefana Wyszyńskiego w "Zapiskach więziennych", skierowane do kraczącej wrony. Dziś można by je skierować do tych ryczących.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomku - podobnie widzimy ... nie wszyscy "oni" przecież są tacy sami , tych co nie ulegają smoleńskiemu mitowi sporo jest, może tylko na świecznik się nie pchają, bo nie od włażenia na świeczniki są . nie można w czambuł bo to fałszywy obraz stwarza

   Usuń
  2. "tych co nie ulegają smoleńskiemu mitowi sporo jest"
   Racz zauważyć iz to sporo jest dotyczy tych terenów i miejscowości gdzie głosy "tych co ja wiem a TY się domyślasz" szczególnie brane sa pod uwagę "I tam gdzie "ci w domyśle" kierowali i dalej kierują swe owieczki do urn wyborczych
   Racz tez zauważyć iz głos tych wyjątków nic nie znaczy gdy "głosza" autorytety a "pisma pasterskie " tych "autorytetów" czytane ludowi bez komentarza/bo nie wolno/przynoszą taki a nie inny skutek.A te wyjatki zastraszone konsekwencjami /jakim wiemy/ siedza cicho i sieja sieja sieje Jak to "radyjo co Ma"
   Czy wolno o tym pisac Nie bo to atak
   Trzeba i nalezy jak dzieci wejs pod kocyk i drżącym głosikiem mowic do siebie"nie ma strachów nie ma strachów" i czekać na świt.
   "Mówię do nich w przypowieściach dlatego, że patrząc, nie widzą, a słuchając, nie słyszą ani nie pojmują. 14 Spełnia się na nich to, co mówi proroctwo Izajasza: "Słuchem słuchać będziecie, a nie pojmiecie; i patrząc patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.

   Usuń
  3. czego ja się boję to ja sama wiem, może lepiej Wiesiu własne strachy oceniać ... co?

   ja nie bardzo riozumiem dlaczego Twoje reakcje na moje wpisy są właśnie takie , jak zabawa w "pomidora" ja piszę o baroku i zabytku Ty o tych złych księżach co w dawnych czasach ciemiężyli, ja o moim wujku księdzu Ty o głupich plebanach, ja o Owsiaku, Ty o złodziejskim Caritasie, jaki masz w tym cel ?

   Usuń
 6. Rownowage kochana Równowagę
  jak pokazujesz piękny i zbytkowny "dom opata" który wg zasad jego zakonu powinien żyć w ubóstwie - zdziwiłem się i tyle,I przyjąłem do wiadomości ze to dla celów przyjmowania gości
  /ot tak jak już współcześnie O Rydzyk/
  Co w tym złego oprócz dziecinnego zdziwienia ?
  Jesli
  piszesz o Owsiaku i ze jest atakowany przez zwolenników i miłośników Caritasu pokazuje Ci hipokryzje tych którzy sami się nie rozliczając publicznie/a maja taki obowiązek jako Organizacja Pożytku Publicznego/ atakują Owsiaka od najgorszych i nikt z tych którzy sa zwierzchnikami Caritasu nie powie dość Zamilknijcie bo ...Roztropnie milczą.
  Wujka to Ty przytoczyłaś na moje ogólne argumenty i fakty i to dokumentowane.
  Ciesze sie iż miałaś przyjemność obcować z dobrym i szlachetnym człowiekiem.
  Dzisiaj to on by miał kłopoty jak ks Tischner,Lemański,i paru jeszcze innych ktorych albo wykluczono lub zamknięto w Domach Starości i klasztorach i kazano milczeć.
  Ja Ci zacytowałem wypowiedz i to nie najładniejsza jednego z arcy Ty od razu ze to atak.
  Jak mam to traktować jeśli fakty traktujesz jako atak i to osobisty.
  Nie przytaczać udawać "nic sie nie stało"
  Rozumiem iz dla Ciebie
  "wy oskarżacie, chowając się za krzyże, modlitwy, ołtarze i ornaty, mieszając sacrum z profanum; to, co prywatne, z tym, co państwowe."
  i Twojej inteligencji to wystarczy
  Dla suwerena niestety nie Im trzeba "jak krowie na rowie"
  Takie to fakty a ze wychodzi to trochę "antykościelne"Czy moja w tym wina ?
  Mam milczeć ? Milczeć to tez i przyzwalać?
  Jako "okoliczność łagodząca zapodaje" iz "kościół" i jego wyczyny i /a tak naprawdę jego urzędników / poruszane był w promilu moich wypowiedzi.
  Bez urazy i nie traktuj tego osobiscie W takich to czasach przyszło nam żyć iz traktowanie rzeczy i przypadków czy pozostawienie ich domysłowi i inteligencji czytelnika nie wystarczy już
  Gdyby było inaczej "suweren"nigdy w życiu nie oddałby władzy Pisowi
  "Grzech ataków" biorę wiec na siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wieśku, piszesz tak zagmatwanie, że poza zajadłością nic z Twoich tekstów nie wynika. Trochę przypomina to retorykę prezesa JK. Czasem wydaje mi się jednak, ze chciałbyś, abyśmy z Hania pisali to, co ty uważasz za stosowne, a nie według naszego odczucia. Może lepiej byś swoje animozje skierował bezpośrednio do tego, czy drugiego hierarchy i wtedy by Ci ulżyło. Z twoich tekstów przebija ekstremalna wrogość do Kościoła Katolickiego. Nie znam cie na tyle, by znać tego przyczyny, ale widzę, że w swojej zawziętości i jednostronności najchętniej "skasowałbyś" wszystkich hierarchów i księży.Wydaje mi się, że chcesz , abyśmy to my za Ciebie wybierali kasztany z ognia. Otóż, ja mam tu w swoim środowisko kapłanów , z którymi się spieram i mam takich, z którymi jestem zgodny w omawianych tu kwestiach. Są oni czynni, nie zamknięci, podczas homilii jasno ukazują swój dystans do tzw poprawności politycznej. Wyrażałem też swoje odmienne zdanie przed obliczem księży wyższych rangą od proboszcza.Znam Kościół od środka, bo w nim jestem, więc zapewniam Cie , ze jest inaczej, niż wynika to z Twoich opinii. napisałem Ci, ze nie będę się z tobą kłócił, bo , niestety, jest i tak, jak piszesz, ale nie na tyle , by całą instytucję potępiać w czambuł. Wszędzie działają ludzie wraz ze swoimi słabościami i żądzami, działa też Szatan, ale wszystko będzie sprawiedliwie osądzone w Ostatecznym Czasie. Jeżeli jesteś zranionym członkiem tego Kościoła , to przykro mi z powodu twojego zranienia , ale staraj się swoją postawą i modlitwą dążyć do naprawy tego, co złe. Jeżeli natomiast jesteś poza Kościołem Katolickim, to oczekuję,że nawet krytyczne uwagi, z szacunku dla nas, będą mniej agresywne. Spokojnych Świąt Ci życzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. I nawzajem.
  Choc ja nie jestem przekonany iż cytując jednego czy drugiego z chierachow,czyniłem, czy czynie źle.
  Rozumiem iz nie miałem prawa tego komentować bo obraziłem...
  Martwie sie tylko czy podczas spowiedzi wielkanocnej mam się przyznać iż serio traktuję przypowieść jaką często nam serwowano i serwują
  "O drzewie rodzących złe owoce"
  I od tego czasu zmieniam optykę Babci która mi powiadała
  "jeśli jeden owoc w kobiałce się psuje to go należy eliminować,bo od niego popsują się inne"
  Uznajac grzech zaniechania jako niebyły.
  Przechodzę na myślenie wrogów,ciszej tam,im gorzej, tym lepiej bo prędzej się to zawali.
  Pozostaj w spokoju i zdrowiu.Pełen podziwu dla Ciebie iz jeszcze wierzysz iz " modlitwą" zmieniasz niepoprawnych grzeszników, a swą postawą motywujesz do dobrego postępowania.
  Powodzenia!!


  OdpowiedzUsuń
 9. Rejestratory nie zdążyły zarejestrować wybuchu, bo fala dźwięku jest późniejsza od siły wybuchu :) Ale pilot był szybszy od wybuchu i fali dżwięku, bo zdążył krzyknąć "O, ku....", jak tupolew zderzał się z ziemią

  OdpowiedzUsuń
 10. Tym razem nie będę się z Państwem wdawał w polemikę, choć mnie korci, ale w świąteczny czas ograniczę się do złożenia Państwu życzeń spokojnych, zdrowych, pogodnych i przepełnionych rodzinną miłością Świąt Wielkiej Nocy z nadzieją na każdego z nas osobisty cud Zmartwychwstania.

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie i wzajemnie życzę zdrowia, spokoju i pokoju ...

   Usuń
 11. Witaj Haniu jakież to przewrotne polemiki u Ciebie się tu dzieją. Zaczęło się od termobarycznej teorii, która też rozszerze. Otóż przed jej ogłoszeniem orzeczono winę kontrolerów za złe naprowadzanie , co niby wyklucza ze to wybuch. O nic bardziej mylnego. (Jak usłyszałem od "eksperta" zwolennika partyjnego). Oto kontrolerzy tak naprowadzili Tu154 żeby się tak oddalił od lotniska i tak znizyl (pull up) i wtedy bum bum bum żeby odlamki do lotniska nie dolecialy, żeby świadków nie było... Zatem każdą teorię można dorobić do wyrażeń.
  Dla informacji Wieska. nie powiedział tego ksiądz na kazaniu.
  Pozwolę sobie zauważyć tez -mówisz że w swoich wypowiedziach kościołowi oddajesz tylko promil... cóż na 6 wypowiedzi 5 odnoszą sie do kościoła czy kapłanów, spory ten promil. Księża to też ludzie niektórzy bardziej wykorzystują swoje stanowiska czy wpływy zapominając o byciu duszpasterzem. Jak wszędzie nie oznacza to ze całość jest zła.
  Przysłowie też mówi że ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje. Człowiek tak ma ze jak poskacze pokrzyczy to zakryje swoje błędy nieumiejetnosci i wszyscy pomyślą jaki on wspaniały ...


  "Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli. ..."
  Tyle że prawd jest wiele co jakiś czas podsuwa się mam inną prawdę. .. Czy prawdziwa prawda wyzwoli czy .... ?

  Pozdrawiam wszystkich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szef komisji katapultował się do Stanów
   spadochronik nie zawiódł, szef już nie szef ale w komisji zostaje , cóż kto by się takich konfitur dobrowolnie zrzekał, odpowiedzialność żadna a konfitury! mniam, mniam, nie do pogardzenia ... ech, szkoda gadać
   Pozdrawiam Damianie

   Usuń
  2. Powoli, ale systematycznie powietrze z nadętego balonika uchodzi, Haniu. Jeszcze poczekamy. Psięta na siebie warczą...o, przepraszam, ...listy piszą i kłami trzaskają. Wiosna już niedługo

   Usuń
  3. pod dywanem coraz goręcej, ciekawe który pierwszy, któremu ogon odgryzie ...
   rewolucja powoli zaczyna szczerzyć kły na własne dzieci ....smacznego !

   Usuń
 12. Ja tak bez polityki POZDRAWIAM WSZYSTKICH którzy wierzą w ZWYCIĘSTWO bez jedynej partii "pisiaków"..Robi się coraz milej,pisiory sami zaczynają się podkładać i wyrzynać::)))Tylko czasu potrzeba..Kocioł zaczyna wrzeć,pióra polecą...::)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już lecą !
   niektóre nawet za morze ...

   Usuń
  2. To sie nazywa "dezinformacja" i to wroga Albowiem pan B..odleciał samolotem "za morze" na z góry upatrzone pozycje
   Aby tam
   a/wpływać na Administracje USA by ta pomogła w sprawie zwrotu wraka
   b/wpływać na amerykańskie uniwersytety i własnych kolegów by tez przyczynili sie do "wyjaśnienia przyczyny"
   c/pracować w zaciszu nad rewolucyjną teorią bezgłośnej bomby termo barycznej.Największego odkrycia XXI kto wie czy nie większego od bomby atomowej
   Jest wiec to stan przejściowy i trwanie w gotowości, do czasu gdy Antoni zawezwie do złożenia podpisu pod "prawdziwym a obszernym "Raportem Podkomisji która jest Komisja złożoną z największych fachowców świata.
   Dlatego w ich obliczu malutcy nie potrafimy ogarnąć ich meandrów umysłu i antypodów intelektu.

   Usuń