czwartek, 26 listopada 2015

BAJKI SEJMOWE

*


*

Byłoby śmieszne, gdyby nie było straszne ...                                                Malina_  M *                                              

jeśli podobał Ci się ten wpis
to wejdź na liiil    i zagłosuj

9 komentarzy:

 1. Byłoby fajnie, gdyby nie tak skromnie. Nie bój się pisać obszerniej o tym, co myślisz :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Asmodeuszu :-)
   Nie, nie boję się pisać ale cóż - na mojej głowie cały dom, takie tam gotowanie, pieczenie, sprzątanie prasowanie a do tego praca zawodowa, bardzo absorbująca i odpowiedzialna ...
   Kradnę sobie czas na blogi a tym razem jeszcze na drugim blogu ważna ROBÓTKA ...
   ALE OBIECUJĘ DZISIAJ KOMENTARZ

   Usuń
 2. Aniu przepraszam ale caly dzien zajeta bylam..pisze z tel.Myslalam ze dam rade usiasc na kompa..ale pewnie w sobote posiedze ..i dodam klik na Liil..Ja to sie ciesze ze pomalutku Pis wpadnie we wlasne sidla..Obiecali 500zl na dzieci a teraz zaczynaja mieszac..juz nie kazdy dostanie ..juz zaczynaja przeliczac..pierwsze czy trzecie...cd..nastapi..buziaki Aniu

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja, pani Haniu, głosując na PiS nie miałem żadnej wątpliwości, że PiS, chcąc przeprowadzic swój program polityczny (bo gospodarczy i społeczny, to sprawa wtórna) będzie musiał siegnąć po metody nie do końca demokratyczne. W końcu rewolucji (a po rządach PO rewolucja jest niezbędna) demokratycznie nigdzie na świecie się nie uchwala. I właśnie na taki niedemokratyczny PiS demookratycznie głosowałem! Cieszę się, że PiS tak szybko i sprawnie zabrał się do roboty.

  adam

  OdpowiedzUsuń
 4. No to zagwozdka
  Mieli dać 500 zł na każde a nie dadzą.Bo muszą i dać na każde dziecko księdza /choć episkopat uzgodnił ze będzie po 500 na każde , chodzące na lekcje religii/,
  Rece wyciągają rodzice, ci co maja dziecko z"in vitro" a resztę dzieci czeka w zamrażarkach.Im się przecież zgodnie z doktryna Gowina i koscioła należy.No jak nie jak tak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Wiesławie, czy ma Pan małoletnie dzieci? Chyba nie... Bo pani Hania, z tego, co wiem, potomstwa się nie doczekała. Pani Danusia też nigdy nie pisała o swoich dzieciach... A tak martwicie się Państwo losem prawa 500+, troszczycie o jego realizację, wyśmiewacie się z niego wyprzedzająco, zanim jeszcze zostało napisane. Cóż za prospołecznikowskie podejście!
  A może, zamiast demagogicznie kpić na temat stypendiów dla dzieci "z zamrażarki", wspomnieć, że gdyby Stadion Narodowy wybudowano za cenę zbliżoną do kosztów budowy podobnych obiektów ba świecie i zaoszczędzono lekko licząc 1 mld zł, to starczyłoby na wypłaty od urodzenia do pełnoletności dla ponad 9 tys. dzieci? A dla ilu dzieci starczyłoby pieniędzy, gdyby w równinnej Polsce budowa 1 km autostrady nie kosztowała tyle, ile kosztuje w innych krajach w wysokich górach? To dopiero jest zagwozdka, panie Wiesławie.

  adam

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to" zanim jeszcze zostało napisane"
  kiedy Pani Premier pokazywała publicznie wszem i wobec i każdemu z osobna teczkę już napisanych
  "praw" a teczkę miała gruba .
  I przepraszam jeśli dzieci z zamrażarki te ustawowo? uznane jako dzieci to im albo ich rodziców 5 stów należy jak psu zupa.Choćby na wyprawki,wózek i gromadzenie pieluch i innych"zapasów" Wiec bulić trzeba.
  A śmieje sie z was frajerzy bo to co miało być już i natychmiast i wszystkim jakoś tak odwlekane jest i "nie wszystkim"
  I wybacz za brak zaufania do Pani Premier Przykro ale nie lubię jak się z narodem /ze mną/gra w 3 karty.
  Szanowna publiko pod jednym kubkiem jest Gowin który będzie.....u mnie " sprawiedliwości".
  Pokazcie ten kubek O przepraszam ale przegraliście bo to kubek z Macierewiczem.Tak z nami zagrano
  Reszte zawartości jajek niespodzianek" chyba już znasz.
  Tak jak na bazarach "nie gram z oszustami" czytaj nie daję się robić w konia tak i tu nie ma mojej zgody
  O kosztorysach na autostrady stadiony itp możemy dyskutować gdy podasz źródła gdzie można zapoznać się z tymi kosztorysami.
  Kosztorysy "kolego" a nie bajanie, napędzane przez żurnalistów i polityków "fachowców od wszystkiego" Katastrof samolotowych zresztą tez.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Wiesławie, doskonale Pan wie, że Pańskie argumenty na temat 500+ to demagogia. Stosując Pański sposób wyciągania wniosków na Pańskie: "Pani Premier pokazywała publicznie wszem i wobec i każdemu z osobna teczkę już napisanych "praw" a teczkę miała gruba" mógłbym zapytać - Żaglądał Pan do tej teczki? A może miała tam stare pocięte gazety? Czytał Pan te "prawa", aby o nich tak zaciekle dyskutować?
  Rzeczywiście, co do kosztów budowy stadionu opierałem sie na informacjach dziennikarskich. Może wiarygodnych, a może mniej wiarygodnych. Ale od ich opublikowania mineło już sporo czasu. Nikt ich nie dementował, nikt nikogo do sądu nie skarżył... Czy to przypadkiem nie świadczy o ich wiarygodnści?

  adam

  OdpowiedzUsuń
 8. Acha i jeszcze jedno. Ja Pańskim 'kolegą" nie jestem. Swój zbiór kolegów kształtuję starannie.

  adam

  OdpowiedzUsuń