niedziela, 21 lutego 2016

TV W RUINIE

Narodowa ? wolne żarty !  raczej pisonarodowa, usiłująca wmówić Narodowi, że Naród, to tylko oni, to tylko PIS. Szef pisonarodowych mediów, Jacunio, podnóżek prezesa, funduje nam teraz przyspieszony powrót do przeszłości, do czasów kiedy w taki sam sposób komuna usiłowała nam wmówić, że Naród to oni, to komuniści. Ale się nie udało. Teraz też się nie uda małemu wazeliniarzowi ! Wszystko bym puściła mimo uszu, to całe kreowanie rządu, kłamstwa, półprawdy. Wiem, to polityczna walka, w końcu mam pilota. Ale tego, co stało się ostatnio, ooo tego puścić płazem nie mogę !  I ani myślę !

Wiecie jak po tym pisonarodową telewizję nazywają ?
Delikatnejsi: KURA-wizja, a inni po prostu kurwizja.
Siedzę ja sobie i rysuję projekt, bo mam kapkę do tyłu i nagle słyszę z drugiego pokoju krzyk: O MATKO !!!! ale się wystraszyłam, myślałam, że Mamcia coś sobie zrobiła, a ona tylko ... włączyła 1 PROGRAM . Hania, jaka tam jazda na Wałęsę ! lincz ! ... no lincz !!! Nie mogłam jej uspokoić, zabrałam pilota, dałam tabletkę i leży. Żadnej publicznej tv, żadnej gadzinówki, zakaz, szlaban, koniec miłości ! są inne telewizje Publiczna bojkotujemy.
PANIE LECHU MY Z PANEM CAŁYM SERCEM. PAN BYŁ JEST I BĘDZIE NASZYM BOHATEREM ... a mali ludzie małymi zostaną, żeby nie wiem jak na pana pluli, plują pod wiatr

Proszę bardzo, jak pięknie pisonarodowa kłamie i manipuluje:


DZIENNIKARZ KTÓRY TAKĄ WIADOMOŚĆ OGŁOSIŁ POWINIEN TO ZDEMENTOWAĆ TAM, GDZIE WYPOWIEDZIAŁ TE SŁOWA, żeby dementi usłyszeli ci, co słyszeli poprzednia. FB to inny świat i często inni odbiorcy. W tv miliony , na fb w najlepszym wypadku tysiące, To co poszło w publicznej wielu ludziom zostanie. Uczciwość dziennikarska wymaga sprostowania w Wiadomościach. Nawet pan Ziemiec obiecał Jarosławowi Wałęsie, że w Wiadomościach zdementuje. Ale przecież nad dziennikarzem jest szef . Wazeliniarz prezesa na żadne dementi nie pozwoli, jeszcze by synekurę stracił.
NIE PO TO KŁAMIEMY, BY DEMENTOWAĆ, czyż nie panie Kurski ? 
Dziennikarz wbrew szefowi nie odważy się, bo straci pracę.
Czy taka tchórzliwa telewizja ma prawo w ogóle miauknąć na temat tego, co Wałęsa wtedy powinien. No wolne żarty panowie. Wy teraz powinniście prawdę powiedzieć i co ? powiedzieliście?  Co, żony by wam pozabijali, czy do więzienia was wtrącili ? wam Wałęsę sądzić, no wolne żarty, Himalaje hipokryzji.


A to już następny pisonarodowy dziennikarz
w pisonarodowej telewizji:
Taki język pan, panie dziennikarzu, rozumie ? to proszę bardzo:
Odwal się oślizła glizdo od Matki Boskiej, nie wycieraj Nią Gęby ! Nie twoja służąca ! Odwal się oślizła glizdo od Lecha Wałęsy, do pięt mu nie dorastacie, ty i ci twoi mocodawcy. Gdzie byliście jak Lechu poświęcał dla Ojczyzny dzieci, żonę, dom, siebie ? no pomogliście mu ? staliście obok ? ciągali was po komendach ? ŚWIĘCI NIETKNIĘCI przez ubecję ? pewnie ubecja ze strachu przed wami portkami trzęsła. Teraz gęby frazesów pełne. Teraz ! późno trochę, ale nie dziwota, teraz już bezpiecznie. Teraz łaskawca wicepremier oświadcza, że naród Wałęsie wybaczy. A niby co ?! że Naród dzięki niemu wolny jest ! Że niby ja mam Wałęsie wybaczyć, że mi spod domu wraże wojska wyprowadził !
Nie szargaj świętości oślizła dziennikarska glizdo !


NA KONIEC MEDIA POMOCNICZE:

W pewnej gazecie, której nazwy nawet tu nie przytoczę, pan prezes wywiadu udzielił. I już wszystko wiemy, już wiemy po co i dlaczego.
O tak !!! zapewne, panie prezesie !!! tylko najpierw trzeba wytłuc wszystkich, którzy jak ja, pamiętają z czyim imieniem zaczynali każdy dzień walki: o oddech, o wolność, o prawa. Z czyim imieniem zasypiali, mając nadzieję, że kiedyś w lepszej Polsce się obudzą. Najpierw musi nas pan wytłuc, bo my pamiętamy, a tej pamięci nie damy sobie odebrać. Tak daleko pańskie łapki jeszcze nie sięgają.


Memy tym razem nie moje.
Wszystkie pochodzą z internetu

BOLEK I LOLEK
ikony naszej wolności

tego panie prezesie nie da się wymazać


*

                                                Malina_  M *                                              


strona liiil  

34 komentarze:

 1. Też parę dni temu na skutek pogłosek o tym co się dzieje w tvpis włączyłem wiadomości.
  Efekt był natychmiastowy. Natychmiast tez w głowie zrodził sie taki moskalik (już publikowany przeze mnie):

  Gdy ktoś powie, że panprezes
  Demokrację nam naprawia,
  To mu zaraz - mówię szczerze -
  Prosto w oczy .... puszczę pawia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-)
   ECH LESZKU - satyra to doskonała broń ...

   Usuń
 2. Teraz na szczęście możemy skorzystać z pilota i po prostu nie oglądać. TVP już od dawna nie jest jedynym źródłem informacji. To, że Jacek Kurski tak właśnie będzie rządzić mediami nie jest niestety żadną niespodzianką. Pamiętasz, jak się płaszczył i poniżał w trakcie kampanii wyborczej? A Ziemiec? Cóż,teraz ma pracę, ale na jak długo? Takiej służalczości i braku wiarygodności już się nigdy nie pozbędzie, będzie się to za nim na zawsze ciągnęło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo lubiłam Ziemca, niestety okazał się tchórzem a ja na tchórzy mam uczulenie Marzatelko ...

   Usuń
 3. Świetnie Haniu,,też tak czuje i oceniam...Kaczynski to wyjątkowa kanalia...niestety ,,demokratycznie wybrana,,tak jak Hitler..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. demokratycznie - za kłamliwe obietnice, które teraz odpadają jedna po drugiej

   Usuń
 4. Naród wolny dzięki Wałęsie... Ponury żart, albo bajka dla naiwnych.
  Ja bym się poważnie zastanowił, dlaczego komuna nie użyła tych teczek, zanim zacząłbym gloryfikować LW.
  Rozumiem, że Wałęsa wdepnął w UB w latach 70, nawet staram się zrozumieć kompromis przy okrągłym stole, który pozwolił komuchom na miękkie lądowanie i przejęcie majątku narodowego, ale ściskania się i picia wódy przy jednym stole z kanaliami nie rozumiem i nie zrozumiem, tak samo jak jego krętactw i błazenady.
  Zresztą szkoda słów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rademenesie to ciesz się, że do naiwnych nie należysz tylko do tych, co zwycięstwo nad komuną Niemcom w świecie oddadzą. Na trzeźwo, z pełną świadomością. Brawo, ale czy to jest to, czego Polsce najbardziej potrzeba ? ... bo że prezesowi to pewne

   Usuń
  2. Nie wiem czy nie należę. Nie wierzę w takie zwycięstwo nad komuną, bo jakie to zwycięstwo, gdy przegrany zgarnia pulę ze stołu? I kto coś oddawał Niemcom i innym, jeżeli nie rządy pokomunistyczne? Nawet uprzedzam, że w ten cały PIS też nie wierzę, jakby się kto pytał, bo ludzie spod tego znaku są tak samo zamieszani w układy ze służbami jak reszta, co wiem na podstawie prywatyzowania spółki, w której pracowałem.
   Zwracam tylko uwagę, że fakt współpracy LW w początkowych latach 70, nie jest tak poważny jak ukrywanie go na przełomie 80/90. Oczywiście można to olać i powiedzieć że mleko się rozlało, mamy swoją ikonę w postaci bohatera robotnika i tak ma zostać. Ale to nie jest prawda w moim mniemaniu, tylko zwodzenie narodu. Tych dobrych ludzi, którzy bronią teraz tej legendy, nie dlatego że są wyrafinowani, tylko dlatego, że w nią święcie wierzą...
   Zresztą cała transformacja bloku wschodniego to fasada, a transformacja komuny w Polsce to wypadkowa Pierestrojki, działań w Moskwie, stopnia inwigilacji Solidarności przez UB i zbyt wielu innych czynników, żeby zawrzeć to w komentarzu i określić jednoznacznie że coś jest białe albo czarne...
   Trust No One, Deny Everything...

   Usuń
  3. Dlaczego Pani kłamie, pani Haniu?

   adam

   Usuń
  4. A Pan z obawy nocką się skrada i węszy?

   Usuń
 5. HANIU!
  ŚWIETNY POST.
  OD TEGO PAMIĘTNEGO DNIA KIEDY USŁYSZAŁAM: "CIEMNY LUD TO KUPI" UWAŻAM, ŻE KURA TO MNIEJ NIŻ ZERO.
  OD KIEDY JACEK KURSKI ZOSTAŁ PREZESEM PISONARODOWEJ TELEWIZJI, NIE OGLĄDAMY JEJ.
  POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie mniej niż zero, wazeliniarz aż się niedobrze robi.

   Usuń
 6. Temat gorący,włosy się jeżą na głowie.Władza jak chce ,to potrafi zniszczyć wszystko i wszystkich .Gdzie są ludzie Wałęsy? Dlaczego nie ma poparcia na tyle ,by uciszyć Pisowskich trutni ...Czy z obawy o stołki...Poczekajmy więc.Ja wierzę że wszystko się wyjaśni.Tylko szkoda człowieka.Ale Lech Wałęsa nie popuści tym, co szargają nim w prawo i lewo..On wie co zrobić i to zrobi.A to ,że były jakieś tam toasty...No cóż, Polacy to naród wesoły i gościnny..Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Mocno i swietnie Haniu napisałaś. Tak należało . O tym kapitanie SB, który ponoć miał werbować Wałęsę, a którego IPN "uśmierciło", jednak kur-wizja nie mówiła nic. Nie oglądam już Wiadomości, ale dziś specjalnie patrzyłem, czy pokażą , jak Wałęsę goszczono w Stanach Zjednoczonych i jak pięknie go przedstawił ambasador RP ( chyba ambasadorem niebawem przestanie być). Nic na ten temat nie było, tylko pokazano, jak Wałęsa idzie w polonezie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne, wiadomo było, że tak będzie w tych kaczyńskich mediach.A a nie pamiętasz, jak komuna Solidarność pokazywała ? dokładnie w taki sam sposób. Kurski ten właśnie wzozrzec powiela , na tyle go stać. TKM jakoś trzeba realizować, prezesowi na dwóch łapkach służyć. Legendę Polski na świecie zniszczą, sprawią, że świat uzna zburzenie muru berlińskiego za zwycięstwo nad komunizmem ale co im tam Polska, moralnego karzełka na tron wysadzić trzeba i kadzić, kadzić, kadzić ... tego karzełek potrzebuje, wszak niczego innego nie ma

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Adamie chłopakiem to pan był 50 lat temu .Teraz to Pan jest Starym Emerytem .I nawet gdyby pan chcial wypić z Panem Wałęsą ..To chyba On by się z Panem nie napił..Panie Adamie łatwo osądzać..Ja pana nie znam..niby pan ma takie dalekie horyzonty..Śledzi pan każdego..Odpowiada każdemu...JA MYSLE PANIE ADAMIE ŻE PAM JEST TAJNIAKIEM SB...BO NA KAZDE ZAWOLANIE PAN JEST.SLEDZI PAN LUDZI NA BLOGACH...tych co piszą politycznie..Komu pan donosi? Moze też być ze kopiuje i zakłada teczki ..potem wyśle pan do kolegow SB Kaczowego Grodu..Trzeba uważać na Pans .bo coś mi tu pachnie Tajniakiem...Aniu pozdrawiam...Tyle czasu potrzebowałam ...by wykryć kim jest Pan Adam..

   Usuń
  2. Danuśka, brawo - mądra odpowiedź na głupi komentarz

   Usuń
  3. Aniu takie mnie myśli naszły..Tak jak P.Adama myśli machodzą ...Tylko że moje są czyste..:-) Miłego dnia kochana przyjaciółko :-)

   Usuń
  4. Ależ ten garkotłuk ma wyobraźnię...

   Usuń
  5. pańskie chamstwo wylazło na wierzch, nie wystarczy skończyć studia żeby kultury się nauczyć ... żonę pan tak wyzywa ? zachwycona ? kto wie ? ale co się dziwić , wyzywa pan kobiety od durnych bab, Ot, tchórzliwy męski bokser, w damskich rajtuzach na głowie, takich określa się mianem "kaleson"
   ---------------------
   Danuśka ja Ciebie przepraszam :-)
   ----------------------------
   Zostawię ten wpis, niech będzie świadectwem chamstwa i tchórzostwa tego pana, myśli, że go "nie widzę" niech się douczy, a potem tchórzliwe anonimy wypisuje ...

   Usuń
  6. Aniu ok , kto zna" Adamka" ,bo na Pana trzeba sobie zasłużyć.Przyzna ,że z jego główką już jest źle.Każde zachowanie wynosi się z domu ,jak mówi do matki i żony ,tak mówi do znajomych i mniej znajomych.Aniu od zawsze wiemy że ADAMEK to tchórzliwe pisklę..Przez to ,że jesteśmy razem w każdej DOBREJ SPRAWIE. Malutki "ADAMEK" nie radzi sobie już w niczym.Jak ja jestem GARKOTŁUK..no nawet pasuje..Ale zaliczam się do tej najwyższej półki .A tam już ADAMO nie sięgnie :::))))Nawet koślawe paluszki nie pomogą.Aniu nie przepraszaj mnie .Ja wiem ,że nie znosisz takich sytuacji..Ale wiemy ,że sam sobie omastę na łysinę szykuje.Ja "ADAMKOWI" zrobiłam taki eliksir ,by te jego mądrości wreszcie się połączyły w tym moim GARZE ...wymieszam to wszystko i wyślę kurierem.Niech się smaruje ADAMEK?...EMERYT ..Który pluje Wałęsie w twarz i nam wszystkim za to ,że go popieramy.Adamek, Pan Wałęsa ma prawo "tańcować" z każdym ,nawet z aktorkami ..A ty ???kto ciebie zaprasza do tańca.....???balety odwalasz::)))czy tango wsio rawno....bywaj adamku i się nie "nerwuj"...gary-gary...szmaty sprzedaje szmaty.!!!.

   Usuń
  7. Aniu napisałam i sama zdecyduj, co z tym komentarzem zrobić .Niech adamek trochę się dowie, co o nim ludzie myślą.Spokojnie takie głupawki inżyniera pijawki ,mnie nie ruszają.Przecież wiesz .

   Usuń
  8. Danuśka - pisałam bezosobowo do anonima. Masz rację to pan Adam popisał się kulturą. Nożyczki się odezwały, pan Adam przyznał, że to on, oczywiście komentarz usunęłam. Dla pana o takiej kulturze tu miejsca nie ma.

   Usuń
  9. Adamek? to taki bokser:) Adas - przegięcie jak można do kogoś napisać "garkotłuk" jestem zniesmaczony poziomem kultury p. Adama. Aż mam ochotę zejść do jego poziomu ale po co ja sie mam schylać?

   Usuń
  10. Haniu mam prośbę... Nie obrażaj mi tu kaleson :) one przynajmniej pożyteczne są jak zimno jest...

   Usuń
 9. To prawda. Straszne co się dzieje w publicznych mediach. Na poglądy z dwóch stron, zapraszam do nas www.podlaka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DZIĘKUJĘ za komentarz - z przyjemnością blog odwiedzę

   Usuń
 10. po pierwszym głosowaniu blog jest 72 na 160 startujących w tej kategorii

  OdpowiedzUsuń
 11. Wałęsa mial co najmniej trzy etapy w życiu publicznym:
  1..lata 70-76
  2..lata 76-89
  3..lata 90-95
  PiS wymieszal wszystkie etapy życia Wałęsy i chce pokazać Etap I jako jedyny i paskudny.
  Zakladając niejasności I etapu , to dwa następne są jasną gwiazdą Wałęsy.
  Jestem prawie rówieśnikiem /nawet nieco starszy. Byłem przesłuchiwany przez SB i wiem jak oni to robili. Dziś najwięcej krzyczą ci co spali u mamusi pod pierzyną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ci , co wtedy na nocnikach siedzieli przeprosin dkla siebie żądają .. za co ?, za to, że na półkach więcej niż ocet i musztarda, że mogą mówić co chcą, kształcić się gdzie chcą ...
   eeech

   Usuń
 12. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE GŁOSY !!!!
  NAJSZCZERSZY, NAJPIĘKNIEJSZY UŚMIECH ZOSTAWIAM :-)

  Już po głosowaniu.
  - ten blog był 65 na 160 startujących w tej kategorii, zdobył 14 głosów

  OdpowiedzUsuń
 13. Aniu nawet 14 głosów oddanych i 65 miejsce ,to dobrze się trzymasz::))Dla nas jesteś zawsze na pierwszym miejscu..Dlatego tu jesteśmy::)W sumie ,to zabawa..Może następnym razem ::)) Czego życzę najgoręcej .Pozdrawiam...buziaki.

  OdpowiedzUsuń