poniedziałek, 23 maja 2016

Z PODTEKSTEM

czy też bez podtekstu
odgrażał się wczoraj minister Szczerski ?
do wyboru, jak kto woli ...
 czas pokaże

*

A teraz będzie już bez podtekstu, ale za to z dedykacją dla zwolenników pisu, jeśli takowi mój blog odwiedzą. Wszystkim im, cierpiącym na nagłe owładnięcie świętością z towarzyszącymi objawami kompletnej amnezji, dedykuję ich własne memy. Tak na wszelki wypadek, gdyby  mój mem z zabawkami wywołał u nich święte oburzenie. No to sobie miłe panie i mili panowie popatrzcie niżej, to WASZE DZIEŁA:


*
  *
 Prawda jaka różnica !!!! - dzieci z zabawkami to przemysł pogardy, nienawiści i bezsilnej wściekłości, a spadająca głowa Tuska i szubienica to przemysł pis-miłości. Ech, od tego ich pisowskiego przemysłu miłości najlepiej na dwa kilometry z daleka się trzymać ... Pachnie hipokryzją, mocno, niczym maciejka o wieczornej zorzy.
pisowski prototyp obrzydliwego tyrana
(specjalnie dla Laury)

*


                                                Malina_  M *                                              


strona liiil  

45 komentarzy:

 1. Brzydko się dzieci bawią, te szczególnie. A łopatka jest moja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łopatka, jak łopatka ... ale te grabki ...

   Usuń
 2. Mem doskonały :)
  Ja jednak mam wrażenie, że ta groźba Szczerskiego, odnośnie zabierania zabawek, ma inne znaczenie, ściślej, nie ma żadnego. Bo jeśli chce pozbawić zabawek posłów, to jednocześnie pozbawiłby zabawek J. Kaczyńskiego i pani Premier. Chyba, że liczy na nowe wybory, w wyniku których PiS zdobędzie już taką przewagę, że będzie mógł bez problemu zmienić Konstytucję, wolą „całego narodu”. I mimo, że PiS wciąż bryluje w sondażach, sam byłbym ciekaw wyniku tych wyborów.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Zabrać zabawki " ,to znaczy zlikwidować TK,,zawiesić wybory i juz mamy Białoruś...no i sam rządzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat ewidentnie Szczerski miał na myśli Sejm, choć ja wątpię czy on w ogóle myśli. Inna sprawa, że przedstawione przez Ciebie argumenty też są możliwe.

   Usuń
 4. a jak się elektorat zabawia :
  "Mogę dostać grzywnę, ale mam nadzieję, że minister Błaszczak coś zrobi z tym" butnie oświadczyła Maria Kołakowska, córka radnej PiS, zatrzymana za rozróbę w Gdańsku. Szczerze, bez skrępowana, a co !

  WADZA NASZA - ZABAWKI NASZE
  BAWIĆ SIĘ MOŻEMY JAK CHCEMY

  mogą rzeczywiście, minister murem za swoimi,i po łapkach policji, po łapkach - głupia policjo kup sobie zabaweczki, takiego "małego majsterka" i wtłucz młoteczkiem do policyjnej główki , że kto z pisu ten święty jest .. ŚWIĘTY I NIETYKALNY i wszystko może, bo jak zabawi się brzydko to minister wrzaśnie, a i wyższe czynniki ułaskawią ... nie ma jak w pisie być prawym i sprawiedliwym ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nawiasem - to najnowszy pisowski model wychowania w rodzinie , brawo !!! prawe i sprawiedliwe pokolenie im rośnie , a jakie kulturalne ....

   Usuń
  2. We wszystkim PiS postępuje irracjonalnie. Uważam, że bardziej śmieszne (czytaj: groźne) jest stwierdzenie pewnej radnej, że "to coś trzeba złapać i ogolić".

   Usuń
  3. nie wiem, które powiedzenie tu będzie bardziej adekwatne do osób :
   - niedaleko pada jabłko od ....
   - jaka marchew taka nać, taka ...
   ----------
   a poza tym, co pani radnej szkodzi ? to nie jest przecież przemysł pogardy, a skąd !!! to pisowski przemysł miłości ... wszak miłosierdziem bliźniego jest słowo dziwka zamienić na bardziej "eleganckie określenie zjawiska"

   Usuń
 5. Oj tam Toz to c.d.500 +
  Nie dało to 'dzietności" to się wprowadzi, godz policyjną,pozbawi w godzinach wieczornych, prądu a "dla opornych" o godz 5 rano, będzie się robiło alarmy próbne, syrenami i wtedy "dzietność ruszy"
  Tak jak już mieliśmy, w stanie wojennym wtedy tez nam "dzietność"podskoczyła.
  Tak i było przecież w pewnym miasteczku w USA bijącym na głowę wszystkich w ilości urodzeń.
  Z polecenia Prezydenta, przyjechali tam naukowcy, robili badania wszelakiego rodzaju i nic im "naukowo nie wyszło"
  Dopiero miejscowy im wyjaśnił
  A bo to panowie, my tu mamy wiadukt kolejowy przecinający miasteczko a po nim dzień w dzień o 5 rano przelatuje ekspres, hałaśliwy jak cholera i wszystkich budzi.
  A 5 rano, to jak wiecie ,za późno aby zasnąć z powrotem, a za wcześnie by wstawać "do roboty"
  No to my......
  I oto chodzi,o to chodzi, drogi "suwerenie"
  By:
  " wespół w zespół, wespół w zespół,
  By żądz moc móc wzmóc."
  Jak śpiewali "Starsi Panowie"
  Kto jest przeciw ?A kto za?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwestii "Starszych Panów" jestem za ... znaczy niech w sercu ciągle będzie maj ...
   -------------
   a poza tym to Wieśku już dawno ktoś powiedział - demokracja upada kiedy rząd kupuje obywateli za ich własne pieniądze.
   Dzisiaj rząd daje, więc słupki rosną, ale czas "dochodzenia do wiedzy" że daje nasze przyjdzie, za jakiś czas, już wiceminister zapowiada, że gospodarka wyhamuje w przyszłym roku, oczywiście z winy opozycji ...

   Usuń
  2. W kwestii "Starszych Panów" jestem za ... znaczy, niech w sercu ciągle maj ...
   -------------
   a poza tym to Wieśku już dawno ktoś powiedział - demokracja upada kiedy rząd kupuje obywateli za ich własne pieniądze.
   Dzisiaj rząd daje, więc słupki rosną, ale czas "dochodzenia do wiedzy" że daje nasze, przyjdzie za jakiś czas, już wiceminister zapowiada, że gospodarka wyhamuje w przyszłym roku, oczywiście z winy opozycji ...

   Usuń
 6. Zagrabia i zasypuje... zagrabia i zasypuje...Przy tym dołki kopie i się opluje:)Ale numer ,mam z tym chłopczykiem do pogadania..Dlaczego używa tej samej farby do włosów co ja?::))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hi, hi, - oczywista oczywistość, że dla zmylenia przeciwnika :-)

   Usuń
 7. Bo u nas musi być jak w tym kawale
  Siedzi Baca na drzewie i piłuje gałąź na której siedzi, przechodzi turysta:
  - Baco spadniecie!
  - Ni, nie spadnę!
  - Spadniecie!
  - Ni!
  - No mówię wam, że spadniecie!
  - Eeee, ni spadnę!
  Nie przekonawszy bacy Turysta poszedł dalej. Baca piłował, piłował aż spadł. Pozbierawszy się popatrzy za znikającym w oddali turystą i zdziwiony rzekł:
  - Prorok jaki, czy co?
  PS
  Dodajcie sobie do tego "nowoczesne myślenie bacy"
  Turysta zagraża jego suwerenności,jest źle poinformowany,działa na szkodę ect

  OdpowiedzUsuń
 8. Manipulacja i raz jeszcze manipulacja. Fotomontaż z Tuskiem źle zinterpretowany - leżące głowy to kolejne stopnie awansu byłego premiera , od dołu do góry na postument, a więc bez aluzji i życzeń o śmierci w odpowiedzi na wyjątkowo obraźliwy fotomontaż Autorki o J. Kaczyńskim przedstawionego jako obrzydliwego Nerona. Autorka dobrzwe wie, dlaczego taka była odpowiedź , a teraz oczernia i zmyśla. Jeśli ten komentarz tu zniknie , opublikiuję u siebie w blogu, na głównej stronie. Radzę się opamiętać dla własnego dobra, bo po co ta zapiekła nienawiść skierowana do bliźnich?
  Z poważaniem - Krystyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JAKI MEM JEST, KAŻDY WIDZI
   skoro Autorka sama przyznaje się do memu - proszę bardzo, niech pozostali miłość według Autorki podziwiają !!!! ... Mam tylko pytanie ?
   - a gdzie strzałeczka wskazująca ruch wznoszący głowy ??? nie ma ? no pech !
   - a kto głowę Krysiu wcześniej obciął, żeby wznieść się mogła ? głowa bez ciała to oczywista oczywistość i tylko idiota odczytać może że głowa spadła, a ona się hmmm - indywidualnie wzniosła
   --------

   Proponuję na własnej stronie umieścić, jak najbardziej, o ile pamiętam moje komentarze i opowieści o mnie tam wiszą, już nawet nie sprawdzam, co wypisujesz, szkoda mi czasu, możesz dodawać choćby 5 razy na dobę i możecie się państwo w tym pławić ile dusza zapragnie, mnie już tam nie ma więc mi wszystko jednio.

   OJ - WYLAZŁA ŚWIĘTA HIPOKRYZJA ... WYLAZŁA
   PRZYKRO PATRZEĆ NA WŁASNĄ TWÓRCZOŚĆ prawda Krysiu ???

   ------------
   a przy okazji, nie wygrażaj mi, że jak czegoś nie opublikuję to Ty .... Opublikowałam ten komentarz, ale to wszystko, co tu masz do powiedzenia.
   -----

   SPECJALNIE DLA CIEBIE
   pisowski prototyp obrzydliwego tyrana
   :-)

   Usuń
  2. dla jasności :

   - fotomontaż Laury to ten pierwszy,
   z Leninem-Tuskiem i głowami.

   - 3 fotomontaże poniżej tego pochodzą
   z internetowych stron zwolenników pisu

   miłego dnia :-)

   Usuń
  3. A dla jeszcze jaśniejszej jasności - fotomontaż pierwszy, z dziećmi, jest mój, od początku do końca ... przyznam, że już raz wykorzystałam ten obrazek, tylko kto inny bawił się wiaderkiem ... właściciel grabek niezmiennie ten sam :-)

   Usuń
  4. O ile wiem, to po stopniach kariery politycznej czy zawodowej pnie się nogami, a nie głową, chyba, że to jakaś ekwilibrystyczna metafora (no, pomyślmy, pomyślmy!). Wprawdzie mówi się "głowa do góry", ale w formie pocieszenia, natomiast "spadające głowy", to juz jednoznaczne z następnymi memami.

   Usuń
 9. Odpowiem po raz kolejny. Jak można być tak zaciekłą w sprawach politycznych, by nawet wyrzec się przyjaznych uwarunkowań ? Proszę nie wmawiać mi , czego nie ma, interpretować według swojego widzi mi się można , ale to nie oznacza prawdy. Proszę przestać oszukiwać czytających. Wyjaśniłam kilka razy intencje
  i znaczenie tego fotomontażu, ile razy można, nawet przeprosiłam za coś , czego nie zrobiłam. Do tej pory nie usłyszałam "przepraszam" z drugiej strony, choćby za ten perfidny
  w wymowie fotomontaż o prezesie Kaczyńskim , można ironizować , ale wszystko ma swoje granice. Umieszczenie mego fotomontażu w sąsiedztwie tego z szubienicą
  i innych może sugerować , że także i te przgotowałam , a tak nie jest. Widać , że Autorka przeszła niezły kurs manipulacji albo po prostu ma taki charakterek... Na moją "twórczość " nie przykro mi patrzeć , bo ma czyste podłoże, lecz niestety na tę żałosną mistyfikację w wymowie Autorki tego bloga - tak , z uwględnieniem tych obrazów stworzonych przez Autorkę , które rzeczywiście zasługują na pełne uznanie i podziw, bo i takie tu w blogach, Autorki , są. Być może ten pisowski tyran został spreparowany osobiście przez Autorkę tych słówek dla obciążenia elektoratu pisowskiego, mam powody , by tak przypuszczać ... , więc proszę więcej tego typu dedykacji mi nie składać , szkoda pracy, wrzucam do kosza i proszę pamiętać , pewnych plam wybielić się nie da.
  Zresztą , prawdę mówiąc ten "cezar" w lepszym wydaniu niż ten z Neronem , jedynie w rzeczywistości Jarek lepszy i godniejszy od Donaldka... Zostańmy przy swoim osądzie bez idiotycznych zaczepek bo niepotrzebne i sieją zgorszenie. Mam życzenie, by i ten komentarz pozostał dla pełnego obrazu. Powracanie z uporem maniaka do sprawy, która ma swój koniec nie ma sensu. Życzę sobie i Autorce spokoju i zapewniam - nie ma we mnie wrogości do Autorki tego bloga, więc nie bazujmy na wiecznym wypominaniu...K. Laura PS. Dziękuję za pozostawienie poprzedniego komentarza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HIPOKRYZJA KRYSIEŃKO ... a moje cytowane komentarze u Ciebie, to niby solo były ? czy może w otoczce tego, co w necie znalazłaś? a moje zwroty w stosunku do polityków solo były ?
   nie wysilaj się, lepiej w lusterko popatrz ...
   -------------

   A ZA TO :
   "Być może ten pisowski tyran został spreparowany osobiście przez Autorkę tych słówek dla obciążenia elektoratu pisowskiego, mam powody , by tak przypuszczać" ...

   NIE NAPISZESZ TU JUŻ WIĘCEJ ANI
   JEDNEGO SŁOWA ! ANI SŁÓWECZKA !

   FAŁSZYWIE PROROKUJ U SIEBIE
   już raz cudownie widziałaś moje IP, którego nie było,
   teraz widzę rozkręcasz się znowu i szafujesz pomówieniem. Dwa razy,jak na mnie, starczy. Następnych fałszywych oskarżeń czytać tu nie mam zamiaru. Pisz i oskarżaj u siebie - to dobre miejsce.

   Usuń
 10. Dla pełnego obrazu dodam - nie ma samych głów , są z korpusem, najpierw mało widocznym , potem większym i na końcu w pełnym rozkwitu i potęgi wymiarze, więc proszę tu nie bąkać o ściętych głowach, gdy jak na dłoni widoczne wspinanie po drabinie awansu... Jeśli idzie i o ścisłośc to Lenin postrzegany jest negatywnie jak i pozytywnie a Neron głównie negatywnie, więc o czym tu mowa?

  OdpowiedzUsuń
 11. Laura24 maja 2016 14:39
  "obraźliwy fotomontaż Autorki o J. Kaczyńskim przedstawionego jako obrzydliwego Nerona."
  Kiedy ty ostatnio byłaś u okulisty? Ja dopiero co wróciłem z nowymi okularami.Patrze i widzę kogo innego tj Tuska a nie Kaczyńskiego i do tego Jarka Zwołałem konsylium rodzinne pokazałem w/w i zadałem pytanie kogo tu widzicie 100/100 mówią Tuska.
  Byc może masz zwidy i kojarzy ci się z jednym.To tez schorzenie leczone przez innego specjalistę.
  Choc z pewnych "widzeń" wyrasta się z wiekiem.Mojemu koledze 'za młodości" wszystko się kojarzyło z "du..pa" dzis gdy to mu przypomnę tylko spluwa i mówi ze grzeszę, bo on właśnie wraca "od spowiedzi"
  Z tym Neronem to uważaj, albowiem obraziłaś moje uczucia religijne ! Jak to pięknie opisał Pan Sienkiewicz, chrześcijan on ci rzucał na pożarcie lwom i podpalał, a jeden z artystów uwiecznił to nawet na obrazie "pochodnie Nerona"/w Google znajdziesz jego nazwisko.
  Przywoływanie Nerona podważa, nasze sojusze a także "jest wodą na młyn" tych co chcą nam storpedować Światowe Dni Młodzieży.
  Jesli w terminie zawitym w KPa nie wyjaśnisz pisemnie swoich intencji zmuszony będę wrócić do tak dziś powszechnie powielanego wzorca Pawki Morozowa/kto zacz w Google/ albowiem "obrazon jestem okrutnie"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku - jako, że Laury komentarzy nie będę publikowała, zgodnie z obietnicą wyżej, to sama wyjaśnię - chodzi o mojego Nerona, popatrz w narzędziach, na samej górze po lewej stronie - polecany post JARO-NERO.
   A Neron o którego posądziła mnie Laura , czyli z twarzą Tuska, to stary mem z netu, jeszcze z czasów jak Tusk był premierem, oczywiście nie mój mem i mam nadzieję widać, że nie moja ręka ... wystarczy trochę uczciwości i zanim się zarzuci wejść w google i poszukać - o Tusku memów jak psów.

   Usuń
 12. Haniu, te komentarze były jako wyjaśnienie... Nie czuję złości, darzę szacunkiem za pozytywy. Nie bierz wszysytkiego, co napisłam, że do pod twoim adresem, bo najczęściej staram się przedstawić zjawisko, a zachowania ludzi interpretuję jako coś co istnieje, bez zbędnych animozji z akceptacją , że każdy jest , jaki jest. Proszę , nie wracajmy do tego, bo przekonać Ciebie trudno. Pozdrawiam - Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 13. ... a podstawiony w imieniu PiS blog polityczny to niby nie solo był ?
  Dlaczego ostatni mój komentarz się nie pojawił ? Oj, Haniu, zrób rachunek sumienia, nim zarzucisz komuś swoje wady....

  OdpowiedzUsuń
 14. A !!No to kamień z serca.Albowiem ten Twoj jakiś dostojniejszy mi się wydaje i nie opcja niemiecka ,tylko szczero- polsko- patriotyczna.
  Od razu widać umysł i rękę artysty bo ten "Twoj" Neron uśmiech ma na twarzy widać ze wszystko go cieszy a ten drugi "oczy jakieś wilcze i kwaśna mina"
  PS
  Czy mogłabyś mi wytłumaczyć w prostych żołnierskich słowach" jak 'majster chłopu na budowie" czym narazili cie ci z PIS bogom, iz odebrali im doszczętnie i chyba bezzwrotnie, jeden z darów jakim człek został obdarzony
  A darem tym to poczucie humoru, szczególne ważne gdy się "to się ma" na własny temat.
  Katastrofa gdy ma sie szefa "bez poczucia humoru" a dla państwa, to juz tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Aniu pozdrawiam cieplutko.Wpisałam się wcześniej z małą dozą humoru.Nie będę dodawać oliwy do ognia,bo temat jak zawsze, znany jest tym ,co wiedzą w czym rzecz. Nie chcę denerwować siebie,bo jeżeli napiszę coś mocniejszego w słowie ,to przedłuży się dyskusja z osobami ,które tu zaglądają i przenoszą na swój blog.Chciałabym u Ciebie Aniu odpoczywać ,kiedy tu jestem ,cieszę się ,że osoby które zaśmiecały Twój blog ,nie są widoczne w komentarzach..I tego się trzymaj.Aniu ,czas by z każdego kącika Twojego bloga ,wyjrzało słoneczko.Naprawdę nie warto tracić czasu ,dla tych ,co ciągle się wybielają ,nie widząc u siebie problemu.Polityka jest "brudną dyskusją"trzeba mieć fajne grono ,by w trakcie rozmowy nie poczuć się zaszczutym i obrażanym.Jeżeli ktoś tego nie rozumie ,to szkoda czasu..Wiem ,że teraz będziesz miała nareszcie spokojne blogowanie.Trzeba było do niektórych osób ,dobitnie słowem uderzyć.Aniu ,nie kuś się na odpisywanie,tłumaczenie ..Uważam ,że wystarczy dobre podejście do sprawy,i całkowita obojętność do osoby,której nie chcesz by bywała u Ciebie.Banujesz i tyle.A my ,którzy jesteśmy z Tobą i zawsze Ciebie wspieramy ,będziemy cieszyć się fajną atmosferą .Myślę ,że nadszedł czas na spokojne blogowanie::)))))

  Od zawsze ,nie tylko w Polsce ,ale na całym świecie ,śmieją się z polityków,Różne kukły w postaci prezydentów,obrazki,monologi,satyra...Sami dają ku temu powody,by ludzie się wyśmiewali. Kiedy patrzymy na zachowanie polityków w sejmie ,to czasami czujemy się tak,jakbyśmy oglądali dobry kabaret.
  Pozdrawiam Serdecznie Aniu...

  OdpowiedzUsuń
 16. DZISIAJ BOŻE CIAŁO ..
  wypadałoby uszanować i herezji nie głosić, ale pis nie odpuści, każdy czas dobry.

  O tym, że posłowie opozycji i członkowie KOD to Targowica to oczywista oczywistość, ale to wg pis na nas zbyt słabo, w świętej zaciętości najchętniej by nas zobaczyli ... no gdzie by nas zobaczyli ? właśnie posłanka Bernadeta Krynicka z Prawa i Sprawiedliwości zaproponowała ... szubienice.

  "Jestem Polką i w życiu na swój kraj bym nie doniosła. Dla mnie człowiek, który donosi do obcego państwa to jest zdrajca i tak na prawdę powinien wisieć na stryczku – stwierdziła na antenie katolickiego radia Nadzieja posłanka, To bardzo mocne słowa - zaprotestował natychmiast prowadzący rozmowę dziennikarz. Ale posłanka pis ani myślała przystopować: "Oczywiście! Zdrajca to jest zdrajca! Co robiono ze zdrajcami narodu? " podkreśliła.

  BRAWOOOO - teraz proponuję arcyświęte oburzenie jacy to ci inni, nie z pisu, są żli i podli i wiary ojców nie szanują .... a pis szanuje ???? chyba wiarę w panprezesa i zbawienie przez niego Polski ... za pomocą pewnego arcy ważnego substytutu, za który krew przelać gotowi byli, gdy stał przed pałacem, a gdy stoi obok, to już nikogo nie wzrusza ... wszak substytut to tylko substytut, kudy mu do pomnika

  ------------
  a do pani posłanki pytanie : to jakiej maści byli ci z pisu,, co do Brukseli na sfałszowane wybory donosili ? wygląda, że nie Polacy, to jakim prawem w Polsce się teraz do rządzenia biorą :
  - a jakiej narodowości pani Posłanko Marta Kaczyńska ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak widać szubienice to ulubiony atrybut prawych i sprawiedliwych

   Usuń
 17. daaaaaaaamy raaaaadę ! wykrzykiwała bohatersko pani Szydło w kampanii - no i dają radę, jej minister zdrowia daje nawet radę 4 dni nie pojawić się u strajkujących pielęgniarek ... DOBRA ZMIANA - przedtem Zembala natychmiast się zjawiał i negocjował, z różnym skutkiem, ale BYŁ! obchodziło go ... a teraz , miliony na Izbę Lekarską od razu pofrunęły, a tu 4 dni, tragedia dla małych pacjentów, a pan minister ???? pan minister oświadczy, że to wina platformy ... panie ministrze - 7 miesięcy już pan na stołeczku siedzi i co ? i nico ? nawet cienia zarysu jakiegokolwiek programu , ciekawe - w kampanii program był gotowy a teraz program się zdematerializował, a minister bohatersko - głowa w piasek i udaję, że go nie ma. No fakt - ministra nie ma ... tam gdzie być teraz powinien ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NO COŚ TAKIEGO - PAN MINISTER NA URLOPIE ...
   spokojnie sobie siedzi, co mu tam ... da raaaadę

   Usuń
 18. a jaki ma sens komentowanie, skoro i tak - jak na zwolennika byłego reżimu przystało - wszystko cenzurujesz? ;) tyle - ze nie jesteś wyjątkiem.

  (komentarz testowy - przejdzie- tym razem czy nie?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CENZURUJĘ, bo nie będę tu publikowała komentarzy 2 osób - chyba mam prawo. Skoro z pewnych względów zapowiedziałam tym osobom, że ich komentarze się tu nie pojawią, to znaczy, że się nie pojawią. Wprowadziłam moderację i tyle. Mam też stałego trolla, tu i na drugim blogu, podszywa się pod znane mi osoby ale nie tylko ...
   POZOSTAŁE KOMENTARZE ZAWSZE SIĘ POJAWIAJĄ ! ...
   nie wiem skąd u Ciebie te słowa "tym razem" Nie jesteś bezosobowa, masz profil a nawet blog, więc trollem nie jesteś. Wyjaśnij mi, co znaczy "tym razem" Jeśli komentowałaś tu tak, że nie mogłam sprawdzić, kim jesteś, to mogłam faktycznie sądzić, że to ten troll, używa różnych nicków, wtedy rzeczywiście mogłam skasować. Widzisz teraz napisałaś, wiem kim jesteś, bez przeszkód opublikowałam. Przy okazji "sprawdzania" trafiłam u Ciebie na doskonałą notkę. Warto było sprawdzać :-)

   Usuń
  2. już mnie tu cenzurowałaś ;) pod tym samym profilem i blogiem.

   Usuń
  3. to powiedz przy jakiej notce, sama się zainteresowałam, musiałam wtedy nie sprawdzić i wyszło mi że troll, jak podasz przy jakim temacie to znajdę :-) nie wyrzucam komentarzy tylko do spamu wywalam ... z ciekawości odnajdę :-) piszę poważnie bo trolla mam na poważnie ... jeśli Twój komentarz jest wywalony wtedy jak inne jego komentarze to jestem w domu i wszystko wiem.

   Usuń
  4. faktem jest , że na twoim blogu byłam dzisiaj po raz pierwszy

   Usuń
  5. nurtowało mnie, weszłam w spam i - DOSZŁAM :-)
   ODNALAZŁAM - to było 8 marca, czytałam koimentarze zalogowana , Twój był dwukrotnie ten sam a ponieważ kasowałam komentarza, pana podpisujacego się "anonimowy" a jeden z dwóch TWOICH identycznych, podpisany był raz anonimowy, to ... WYSZŁO JAK WYSZŁO :-( kilkanaście anonimowych, wiadomo mi czyich, wśród nich te dwa, z których jeden podpisany anonimowy ... no nie zastanowiłam się ani nie przeanalizowałam tylko fruuu poleciało jak pozostałe anonimowe. Teraz odblokowałam oba, to zobacz sobie jak tam wygląda, oczywiście tych kilku czy kilkunastu "z otoczeniua " nie odblokowałam ... tak więc cenzura jest ale z innego powodu, niż myślisz :-)
   :-( niestety, Twoje komentarze w tym przypadku poleciały rykoszetem

   Usuń
  6. jeszcze co do cenzury - na moim profilu fb różne są komentarze, choćby ostatnio, wpisywał mi się patriota pierwszego sortu, którego oczywiście zaakceptowałam jako znajomego,bo czemu nie :-) wpisywał sobie komentarze przeciwko Tuskowi, przeciwko Obamie, dyskutował sobie ile tylko chciał, ze mną też, ale gdy przegiął, to znaczy w stosunku do uchodźców wyraził się że "papież Franciszek, to miły klecha, który się nie zna" to podziękowałam panu za znajomość, i już u mnie na profilu tak narodowo-patriotycznych komentarzy wieszał nie będzie, koniec i kropka, nawet jeśli w nagłówku na swoim profilu ma ogromniastego białego orła ... chyba druga osoba w mojej historii, która z profilu wyleciała. Każdy z nas firmuje własny profil własna twarzą. Z blogiem co innego, to nasz dom, jeśli ktoś weźmie sobie za cel że kropla drąży skałę i zaczyna mi tu gości obrażać i wprowadzać własne zwyczaje bo tak chce i mówi jawnie, że mi pokaże, to ja oglądać zamiaru nie mam :-) lubię blogowanie i blogi , i nie dam zniszczyć ...

   Usuń
 19. Fanjy ten fotomontaż z dziećmi. Właściwie to antyprezydencki.

  OdpowiedzUsuń
 20. ~Aisab pisze:
  1 czerwca 2016 o 07:39
  Krysiu> myślę, że wiele spraw uświadamiamy sobie dopiero wówczas, gdy coś dotknie nas bezpośrednio. Moim zdaniem> nie ma sensu rozwodzić się nad postawą innych. Życie toczy się dalej i szkoda czasu oraz zdrowia, aby babrać się w pomówieniach, dochodzeniach i wyjaśnieniach. Ktoś musi być mądrzejszy i pierwszy ustąpić. Nazwano Cię podłą [dlaczego -wiesz Ty i Osoba, która tak Cię nazwała]. Powinnyście same to sobie wyjaśnić a nie angażować w to innych.
  Malina do mnie na blog nie chodziła; nie pamiętam kiedy wpisała się pod wcześniejszymi notkami. Przypuszczam, że do zabrania głosu skłonił ją tytuł notki. Czyżby zadziałało powiedzenie ; „uderz w stół a nożyce same się odezwą”??? Widać miała coś na sumieniu, że zdecydowała się zamieścić komentarz. Nie przewidziała jednego – że to nie była aluzja do Waszego konfliktu. Pisałam w notce wyłącznie o sobie. Na blogu politycznym Maliny nie bywałam. Nie znałam historii Waszego konfliktu. U mnie jest link na blog Maliny, gdzie zamieszczane są tematy ogólno-życiowe. To tam dowiedziałam się, że Adam jest tam osobą persona non grata. To Adam zaprosił mnie na Twój blog abyśmy mogli tam swobodnie wymienić swe zdania i poglądy. Malina najpierw wywaliła ze swego bloga Adama, potem Ciebie, a byłyście takimi wielkimi przyjaciółkami, a teraz mnie. Dlaczego mnie? bo nie potępiłam rzekomego oszczerstwa, bo nie zajęłam stanowiska po żadnej ze stron konfliktu. Aby kogoś lub coś potępić najpierw trzeba się upewnić – rozeznać sprawę od początku do końca, a nie walić na oślep. Ta mądrość wypływa z tego, że właśnie mnie tak potraktowano. Nie zaznajomiono się z moim stanowiskiem, z moimi motywami działania, lecz wedle swego uznania potępiono, nazwano podłą [„stara, podła dewota„]. Tego dotyczy notka i nie była to aluzja do Maliny, choć widać ona chyba tak to zrozumiała, skoro głos zabrała [pierwszy komentarz pod notką]. Nie chciałam być niemiłą, dlatego nie reagowałam na Waszą wymianę komentarzy, lecz mój [cudzy] blog, to nie było miejsce i czas, aby te sprawy sobie wyjaśniać i swoje brudy prać. Malina wielce zatroskana – co sobie inni pomyślą o niej bazując na rzekomym oszczerstwie [skąd mamy wiedzieć, czy oszczerstwo było czy nie?], a nie dostrzegła dużo większego błędu – publicznej kłótni katoliczek. Jakby nie można tego było sobie wyjaśnić mailami? To świadczy o katolikach, że nie znają przykazania o braterskim upomnieniu. Jezus poucza swoich uczniów; „Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata…” Idź i upomnij go w CZTERY OCZY - Mt,18 15-20 ; a nie angażuje się w konflikt wszystkich wokół, bowiem osoby postronne będą się wtrącać, wysuwać różne wnioski w oparciu o powierzchowne odczucia, o wycinek sprawy, nie znając dogłębnie tematu, przez co i one popełniają grzech.
  Krysiu, mój błąd [grzech] jest taki, że w porę nie przerwałam tej wymiany komentarzy, że w porę nie zadziałałam i nie zapobiegłam temu cyrkowi. Usprawiedliwieniem dla mnie jest jedynie to, że miałam gości oraz małe wnuki [czworo wnucząt] i wówczas to było moim priorytetem. Informowałam o tym, a pod moją nieobecność wywiązała się na blogu pyskówka. Ty przeprosiłaś, a Malina jeszcze się na mnie obraziła – bo jak śmiałam nie potępić rzekomego oszczerstwa. Jakby to było moim obowiązkiem robić dochodzenie – czy oszczerstwo było czy nie było? czy jakieś maile były pisane, czy nie były pisane? miałam zgadywać> co jedna baba drugiej babie….? Miałam bawić się w jasnowidza i zgadywać- kto do kogo co pisał w mailach? SZOK ! Nie dość, że pod moją nieobecność samowolnie zrobiono sobie z mego domu miejsce do kłótni, do własnych rozliczeń i porachunków, to jeszcze obwinia się mnie, że nie zajęłam stanowiska po którejś ze stron konfliktu. Jaki trzeba mieć tupet??? Musiałam na jakiś czas zawiesić pisanie bloga, gdyż bardzo mnie to poirytowało.

  OdpowiedzUsuń
 21. dodano: 25 maja 2016 20:26


  Basiu, najwyraźniej mamy takie same doświadczenia w sferze blogowej... Czytają różni ludzie. Kumaci i niekumaci, życzliwi i nie... Jak w realu... Znajdą się udający przyjaźń, by po czasie zamienić ją we wrogość i tacy, którzy nie bawią się w ceregiele i od razu obuchem walą prosto w skronie... Nie przejmuję się ani jednymi , ani drugimi, bo ich wartość zerowa, więc po co takimi się zamartwiać . Polecam taką postawę, od razu poczujesz się lepiej. W pewnym politycznym blogu ponowne mnie zaczepiono, usiłując pokazać mnie w złym świetle ( to było tu przedstawiane, też niesłusznie obdarzona zostałam epitetem, że jestem podła, coś mi się ta podłość jasno rysuje po drugiej stronie) , ponieważ autorka blogu uniemożliwiała mi opublikowanie komentarzy, to napisałam , że całość ukażę u siebie na głównej stronie, to łaskawie opublikowała moje komentarze, ale tylko te, które były dla niej wygodne, argumentacja pozostałych zbyt negatywnie by o niej świadczyła... Zachowanie dziecka, które zrobiło kupkę i przykryło serwetką ... Mnie śmieszy taka słabość ludzka , wynikająca ze złego charakteru... Wieczorkiem zajrzę

  OdpowiedzUsuń
 22. NARODOWCY NAWOŁUJĄ DO ZAMORDOWANIA PAPIEŻA PODCZAS JEGO POBYTU W POLSCE
  Na fanpage'u Mariana Kowalskiego lidera Ruchu Narodowego, niedawnego kandydata na prezydenta RP, trwa wymiana opinii młodych narodowców, którzy nie ukrywając swoich imion, nazwisk, a nawet wizerunków publicznie znieważają Papieża Farnciszka lub nawołują do przeprowadzenia zamachu i zamordowania go podczas wizyty w Polsce.
  Tak wyglądają wpisy które można znaleźć na stronach Mariana Kowalskiego, podajemy nazwiska i imiona autorów:
  Arkadiusz Andreasik: "Do wora".
  Anna Jura: "Jebać tego starego debila!!!".
  Filip El: "Jak słysze tego pajaca to pomimo tego, że jestem chrześcijaninem i PAN Jezus nie każe mi nikogo bić, to temu typowi przyjebałbym chętnie w ryj;)".
  Mirosław Kuśnierz: "Wypowiedzieć konkordat i zostawić własny Kościół Polski. Pierdolony skurwysyn, zdrajca".
  Remigiusz Dominik: "jebany antychryst".
  Czarek Grabowski: "Jednak szwab szwabem pozostanie", na co Zbigniew Olejniczak: "On jest z Argentyny". Czarek Grabowski: "O faktycznie, coś mi się po***ało:D".
  Grzegorz Ziemkowski: "A huj z takim papieżem. niech spierdala do brudasów może też go zgwałcą".
  Grzegorz Urbanowicz: "Niech sam dupy nadstawi".
  Arek Kubis: "Pieprzony zjeb"; "A żebyś zdechł".
  Mateusz Michal: "pierdolony lewak, a kościół katolicki to organizacja dawno zinfiltrowana przez masonerię, oczywista".
  Karolina Galica: "PRECZ Z TYM ZWYROLEM!!!!!"; "WYPĘDZIĆ GNOJA Z WATYKANU!!!!!!!!".
  David Cisak: "W jego przypadku otruć zjeba jak dawniej i wybrać kogoś silnego".
  Ponad tysiąc tego rodzaju opinii powstało w odpowiedzi na sygnowany przez Mariana Kowalskiego wpis zawierający zmyśloną wypowiedź papieża: „KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ! Franciszek: Europejki muszą się rozmnażać z muzułmańskimi imigrantami, by przeciwdziałać » spadkowi przyrostu naturalnego «”.
  Podobnych wpisów są tam setki. Co ciekawe nikt ich nie usuwa, nie kasuje . Moderatorzy sprawnie usuwają wpisy innego rodzaju, pozostawiając te które nawołują do zamordowania Papieża.
  Wygląda więc na to że są to sądy akceptowane przez ruch narodowy i Mariana Kowalskiego.
  Nasz Ośrodek przygotowuje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie. Publiczne nawoływanie do zabójstwa jest przestępstwem i nie zamierzamy nad tym przechodzić do porządku dziennego.

  OdpowiedzUsuń